Holy Fury – Svaté běsnění

Včera to vyšlo. Jako DLC k CK2. Já už ale zažívám své svaté běsnění týden. Začalo to tím, že jsem minulou sobotu vítězně vybojoval tuhou bitvu a když jsem se samolibým úsměvem sledoval závěrečnou zprávu, najednou nastala na monitoru tma a všechno ztichlo. S nevrlým zamručením jsem stiskl reset… a nic. Komp už nenaběhl. Vůbec. Ani do BIOSu. Po pěti letech tvrdé služby odešel motherboard do křemíkového nebe. Alespoň měl tu slušnost, že mě nechal slavně zvítězit.

Za mocného klení jsem objednal nový komp a zahájil záchranu dat ze starého. Harddisk to naštěstí přežil. Aby to nebylo tak jednoduché, dělám na urgentní práci pro svého chlebodárce – manuál k jednomu technologickému celku o 250 stranách a ve frontě čeká další, který má 324 stran. Zaměstnavatele by asi moje havárie moc nezajímala a kdybych ztratil data, nejspíš by mě nechal na úsvitu někde v suterénu zastřelit.

A do toho přišlo Holy Fury. Má to 768 normostran. Takové množství obvykle mívá jedna celá hra. Samozřejmě to budu překládat, ale je těžké odhadnout, kdy to bude hotové. Hrubý odhad (HRUBÝ ODHAD, NE SLIB!) je kolem dvou měsíců.

A tak to znovu zkusím: jestli je mezi vámi někdo, kdo by byl ochoten přiložit ruku k dílu, nechť mi napíše na adresu, kterou najde na pravé straně dole (jelikož jsem WhiteHorse, tak prosím na WhiteHorse, psát na Jajjuna se moc neosvědčilo). Bude nás víc, nebudeme se bát Paradoxu nic. Každá pomocná ruka je dobrá.

WhiteHorse