Pokud zjistíte, že někdo neoprávněně zveřejil na Steamu český překlad k některé hře Paradoxu, získaný na našich stránkách, proveďte prosím tyto dva kroky:

Do kometářů uživatele zkopírujte toto oznámení:

————————————————————————————————–
Ukradením tohoto překladu se dopouštíš porušení autorského zákona, zejména §12 a §13, jakož i porušení pravidel chování ve službě Steam. Zároveň s tímto komentářem věc hlásím Steamu, který v krajním případě může přikročit i ke zrušení tvého účtu. Je ve tvém nejlepším zájmu okamžitě ukradený překlad odstranit.

————————————————————————————————–

Hlášení pro Steam (to je ta vlaječka v pravém dolním rohu) se píše anglicky, takže do něj zkopírujte toto (nezapomeňte na vložení správných údajů):

————————————————————————————————–
This Czech translation mod for HRA is based on work of „WhiteHorse“ from jajjun.com which you can download it here ADRESA-PŘEKLADU
Author of original work doesn’t wish to upload his work on steam workshop. Only authorized source for this work is currently hoi.jajjun.com This is stated in credits file in original work.
Publication of this mod by the third party (steamuser JMÉNO-ÚČTU) against expressed wish of the original author (WhiteHorse) is a clear violation of authorship rights. Please remove this content from steam workshop promptly. Thank you.

————————————————————————————————–

HRA – sem vložte jméno hry (například Stellaris)

ADRESA-PŘEKLADU – sem vložíte adresu z našich stránek, kde se překlad nachází – (například https://jajjun.com/grand-strategy/stellaris)
JMÉNO-ÚČTU sem vložíte jméno účtu hříšníka (například Angerfist)

Přeloženo do češtiny:

Tento český překlad pro Stellaris vytvořil „WhiteHorse“ pro stránky jajjun.com, odkud si jej můžete stáhnout zde https://jajjun.com/grand-strategy/stellaris.  Autor původního díla si nepřeje, aby jeho dílo bylo zveřejněno na Steam Workshopu. Jediným oprávněným zdrojem pro získání tohoto díla je nyní jajjun.com, což je také v popisovém souboru jasně řečeno. Zveřejnění tohoto modu třetí stranou (uživatel Angerfist) proti výslovnému přání autora (WhiteHorse) je jasným porušením autorských práv. Prosím odstraňte ihned tento obsah ze Steam Workshopu. Děkuji.

Protože si Steam nemůže dovolit ignorovat neoprávněná zveřejnění obsahů už kvůli vlastním pravidlům, dá se očekávat, že nahlášený obsah rychle smaže a na uživatele přinejmenším výstražně zadupe. Samozřejmě platí, že čím více hlášení, tím lépe.