Archiv obsahuje stahovatelný obsah k některým starším hrám Paradoxu, které již nejsou aktuální a neudržují se. K jednotlivým hrám si stáhnete celý archivní soubor, obsahující vše, co je k dané hře k dispozici a po rozbalení si z něj vyberete, o co máte zájem. Kromě češtin tam jsou také nějaké soubory s mody, vlajkami a pod. Je to pozůstatek po našich starých stránkách, vyhrabaný z jednoho dávno umrlého disku.

Upozornění: Fakt, že překlady a další věci k těmto hrám byly staženy z dalšího vývoje nezakládá důvod k domněnce, že byla stažena také autorská práva. Všechny zde uvedené soubory i nadále podléhají autorskému zákonu a všem z toho vyplývajícím povinnostem. I nadále platí, že vše, co je zde uvedeno, je určeno výhradně pro server Jajjun a nesmí se to umístitna žádný jiný server.

Zejména přísně je zakázáno umístit cokoliv z tohoto obsahu na Steam!

Hearts of Iron (1)25,5 MB

Hearts of Iron 275,3 MB

Hearts of Iron 311,1 MB

Čeština pro Europa Universalis IV verze 1.7 (pozor, ve skutečnosti 1.07, nezaměňovat s 1.70)

Technická poznámka:
Obsah k jednotlivým hrám je tak starý, že nikdo neví, co se v něm opravdu nachází a jak se to instaluje. U většiny souborů by měl být alespoň krátký návod. Pokud tam není, nebývá nic jiného, než systém pokus-omyl. Tady si opravdu musíte poradit sami.