Vánoce, svátky klidu a míru

Hora ruit, říkají latiníci, neboli čas kvapí. Čas ve skutečnosti letí jako šílený a jsou tu zase vánoce. Svátky klidu a míru, kdy máme přerušit svůj obvyklý denní shon, zastavit se a zamyslet se nad otázkami života, vesmíru a vůbec (nápověda – odpvěď zní 42).

Letos se nějaké velké nákupní šlenství nekonalo, zato se koná šílenství zcela nového typu a zdá se, že tu s námi ještě dlouho pobude. Nezbývá, než si přát, aby se brzy vrátil normální život. Aby, jak pravil jistý Jan Amos, se vláda věcí našich opět navrátila do našich rukou.

Užívejte si svátečního klidu a pohody. Přeji vám krásné vánoce, splnění všech přání, ty nejkrásnější dárky pod stromečkem a… a hlavně klidný a spokojený život plný pohody a optimismu. Snad se mi k vaší pohodě podařilo přispět i včerejším dárkem pod stromeček.

Za nedlouho přijde nový rok. Doufejme, že bude lepší, než rok 2020. Mám v plánu i v příštím roce pokračovat ve své bohulibé práci a udržovat překlady v aktuálním stavu. A vy zato budete po všech vlastech českých šířit slávu jména WhiteHorse.

Teď už na nic nečekejte. Chopte se paličky, nože, pánve, hrnce a dalších propriet a začněte chystat matroš na večerní žranici. Už se těším, až ze speciální skrýše vytáhnu správně uleželé vanilkové rohlíčky. A ani při tom nepomyslím na název jednoho herního vydavatelství, jehož jméno se přede mnou dnes nesmí vyslovit.

WhiteHorse