CKIII Royal Court – fáze 2

Dnes (28.2.2022) ve 24:00 skončila anketa o překladu DLC Royal Court (k CKIII). Musím říci, že mě výsledek ankety dosti překvapil. Očekával jsem ze strany hráčů obvyklý ostentativní nezájem, ale tentokrát je to jinak. Jak to dopadlo?

Ankety se zúčastnilo celkem 91 zájemců a celková přislíbená suma na podporu se vyšplhala na 69 080 Kč, čímž výrazně překonala základní cílovou částku.

Zatím je to samozřejmě jen příslib, nicméně po zkušenostech z minulých let jsem očekával, že se k cílové částce ani nepřiblížíme. Anketu tedy máme úspěšně za sebou a můžeme přikročit k vyhlášení fáze 2.

Nejprve důležitá poznámka: tuto fázi vynechají naši přátelé ze Slovenska a počkají až na fázi 3. Platí totiž Eury a hamižná banka si za převod strhne 100 Kč. Jedná se o asi dva zájemce a výsledky to nijak neovlivní.

Fáze 2 začíná 2.3.2022 v 0:00 a končí 4.3.2022 ve 24:00. Všichni, kdo v anketě přislíbili podporu, v této fázi zašlou ověřovacích 10 Kč na konto, uvedené na stránce Příspěvek. Jen 10 Kč, ani o haléř více, ani o haléř méně. Do poznámky pro příjemce uvedete opět DEUS VULT. Nic jiného, už tak s tím mám dost práce a administrativy.

Máte k dipozici tři dny, kdy můžete poslat ověřovací příspěvek. Když budete chtít, můžete jej klidně poslat dřív a nemusíte čekat na 0:00 2.3. 2022. Nesmíte však příspěvek poslat ani vteřinu po konci fáze. Takové příspěvky budou ignorovány. Účelem této fáze je ověřit, že ti, kteří slíbili, skutečně existují a mají v úmyslu slib dodržet.

Fáze 2 bude úspěšně splněna v případě, že ověřovací příspěvek pošle takový počet zájemců, aby součet jimi slíbených částek alespoň dosáhl cílové částky 45 000 Kč.

V této fázi si ještě můžete všechno rozmyslet, akcí se dále nezabývat a nebude to nic proti ničemu. Jestliže však částku pošlete, je to z vaší strany závazné potvrzení příslibu.

POZOR! V případě neúspěchu fáze se ověřovacích 10Kč NEBUDE vracet! Totéž platí pro ty, kteří si řádně nepřečtou instrukce, pošlou jinou částku a pak se budou cítit ošizeni. Jasně a srozumitelně: jestiže pošlete jinou částku, v této fázi bude ignorována a NEBUDE se vracet. Rovněž budou ignorovány příspěvky těch, kteří se neúčastnili první fáze a teď by si to chtěli rozmyslet. Pravidla byla jasná a drtivá většina z vás je beze zbytku pochopila.

Děkuji všem, kteří se zatím celé akce zúčastnili a ukázali, že hráčům přece jen není úplně jedno, jak to bude s překlady dál. Lze to chápat jako určitý příslib lepší budoucnosti.

WhiteHorse