Chyba při stahování modu CZKE110

Někteří z vás si v minulosti stěžovali, že nemohou stáhnout mod pro HOI4 (CZKE110). Vždy, když jsem to testoval, se mi podařilo mod bez potíží stáhnout a rozbalit. Včera jsem obdržel další dvě stížnosti a když jsem stahování zkusil, podařilo se mi sice soubor stáhnout a rozbalit, ale stahování se neukončilo korektně. Zkusil jsem stahovat z jiného prohlížeče, než obvykle používám a stahování se mi nezdařilo. V jednom případě neproběhlo vůbec, v druhém se zaseklo.

Zatím nevím, proč se to děje, ale mám podezření na nějaký datový limit buď u samotného WordPressu, nebo v pluginu, který používáme ke sledování počtu downloadů. Budeme problém řešit a jakmile se nám ho podaří odstranit, budeme vás o tom informovat.

Prozatím jsem jako náhradní a testovací řešení zvolil rozdělení souboru na dvě části – 100 MB a 14 MB. Odkazy na stažení najdete dole pod článkem. Všichni, kdo jste si chtěli mod stáhnout a nešlo vám to, si ho nyní zkuste stáhnout znovu z této stránky. Prosím také ochotné dobrovolníky, aby soubory zkušebně stáhli a rozbalili i v případě, že o mod nemají zájem (pak mohou rozbalené soubory zase smazat). Potřebuji se přesvědčit, zda toto nouzové řešení funguje, nebo ne. V této formě se mi stahování bez potíží podařilo ze tří různých prohlížečů, takže by to fungovat mělo i ostatním.

Pokud se vám nepovede soubory stáhnout, nebo při rozbalování skončí proces chybou, informujte mě prosím krátkou zprávou na mail, uvedený této stránce (viz KONTAKT – vpravo dole).

Děkuji.

CZKE110 – Soubor 1

CZKE110 – Soubor 2

WhiteHorse