Čeština pro Europa Universalis IV Origin verze 1.32.2

Po katastrofálním patchi 1.31 má nové paradoxí studio Tinto stále plné ruce práce s napravováním způsobených škod. Mnoho z provedených oprav je ukryto v hlubinách hry a hráč je v podstatě ani nezaregistruje. Recenzenti opatrně naznačují, že při opravách došlo mimo jiné k několika velmi potřebným změnám vyvážení, například válečného skóre, agresivní expanze a přetížení. Nyní by mělo být snazší obsadit a udržet více provincií než dříve, což postupem času pomůže zvládnout rostoucí počet provincií. Tyto opravy samozřejmě dostanete zdarma v patchi 1.32.2.

V DLC Origin je hlavním přídavkem 16 nových stromů misí pro různé africké národy, konkrétně sedm velkých stromů misí pro velké země, pět menších stromů pro menší státy a čtyři regionální mise. Dále přináší větší význam židovské víry, nové modely vojáků a misionářů a 24 minut nové hudby. Nic, bez čeho byste nedokázali žít.

Paradox usilovně pracuje na odstranění starých i nových chyb, což je správné a chvályhodné. EUIV je bez ohledu na různé potíže i po osmi letech stále skvělá hra a nelituji, že jsem jejímu překladu věnoval to obrovské množství času. Aktuální čeština nepochybně potěší všechny její milovníky.

Sluší se poznamenat, že v podstatě všechny nové texty (172 normostran) této aktualizace přeložil Tomiket – nechť žije deset tisíc let! – čímž mi dal dostatek prostoru na překlad 422 normostran HOI 4.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Neposílejte chyby na Facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse