Čeština pro Hearts of Iron verze 1.11.4

Operace Barbarossa, německá invaze do SSSR, byla zahájena 22. června 1941. Ještě ve tři hodiny ráno toho dne přejel poslední sovětský nákladní vlak se zásobami pro Německo hranici s hitlerovskou Říší na řece San nedaleko města Přemyšl. V šest hodin němečtí vojáci zaútočili. V SSSR vypukla panika.

Soudruzi, soudružky a nebinární soudruha! S našimi německými přáteli a soudruhy jsme se bratrsky podělili o Polsko. Umožnili jsme jim na našich tankodromech testovat jejich nejnovější tan… traktory. A jak se nám odvděčili? Hanebně nás zradili! Napadli! Nejen že nejsou přátelé, oni nejsou ani soudruzi, nýbrž jsou co? Nýbrž jsou imperialisti a váleční štváči! Matička Rus vás volá k obraně! A vy půjdete! Soudruzi budou bojovat jako lvi, soudružky budou bojovat jako lvice a nebinární soudruha budou bojovat jako nebinární lva! Kdyby někdo zapomněl, co je jeho povinnost, připomenou mu to naši soudruzi političtí komisaři prostřednictvím svých Makarovů! Kdo nebude bojovat jako zmíněná kočkovitá šelma, posype po válce budovat socialismus na Kolymu! Ale pozor! Nejlepší z vás dojdou až do Berlína, kde si budou moci báječně zaššššš… tančit s německými soudružkami! Německé soudružky jsou skvělé tanečnice! Takže nyní co? Takže nyní vpřed!

ZPÁTKY NI KROK!

Pro anglicky mluvící soudruhy: NO STEP BACK!

Celkem 422 normostran, z toho zhruba 300 normostran boje za osvobození dělnické třídy, různých variant soudruhování, stalinských čistek a stupidních bolševických žvástů. K zblití. Hnusná práce. Nyní vám to co? Nyní vám to předávám! Budete osvobozovat utlačované dělníky celého světa a radostně a uvědoměle šířit revoluci! Internacionální proletariát očekává, že ho uvedete do rudého ráje! Tak se do toho dejte, jinak taky posypete na Kolymu.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Neposílejte chyby na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.