Návrat k Order of Battle – World War 2

Order of Battle od vydavatelství Slitherine zaručuje kvalitní strategickou zábavu. Hra měla původně čtyři kampaně a přeložil jsem ji počátkem roku 2017 stylem vystřel a zapomeň. Měla poměrně slušný počet stažení a jeden z hráčů se rozhodl, že ji nenechá upadnout do zapomění. Dobře udělal, protože by to byla škoda. Není to sice Grand Strategy, ale mozkové závity si u ní také pěkně provětráte.

Kolega Rozumis se ujal dalšího překladu, provedl některé potřebné úpravy (přeci jen rok 2017 je z hlediska her v podstatě středověk) a dotáhl to do téměř aktuální verze 8.1.0 s tím, že nejsou aplikovány nejnovější patche, ale jsou přeloženy všechny kampaně, jmenovitě:

Tutorial, Rising Sun, Morning Sun, U.S.Pacific, U.S. Marine Corps, Burma Road, Winter War, Blitzkrieg, Panzerkrieg, Endsieg, Kriegsmarine, Sandstorm a Red Star.

Neváhejte a stahujte. A nick Rozumis si zapamatujte, protože není vyloučeno, že se od něho dočkáme ještě nějakého dalšího příjemného překvapení.

Velmi doporučuji v sekci Nastavení – Preference kliknout na položky Povolit zprávy tutoriálu a pro jistotu i Resetovat historii tutoriálu. V tutoriálu se vám budou zobrazovat zprávy, které jsou mnohdy důležité a velmi dobře vysvětlují některé nepříliš zřetelné aspekty hry. Tutoriál si zahrajte, i když je to jen tutoriál, jsou to 4 prima scénáře na rozjezd.

Kdybyste ve hře narazili na nějaké zásadní chyby, pošlete mi je přímo na mail, na fóru pro tuto hru nemáme sekci. Pokud se tam občas vyskytne chyba v písmenu s háčkem, není to chyba překladu, ale vnitřní technická chyba hry jako takové.

Češtinu je zkázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

WhiteHorse