Čeština pro Stellaris Nemesis verze 3.1.1

Jsme. Jsme Jedno. Jsme Mnoho. Jsme Úl. Jsme kolektivní mysl. Všichni jsme spojeni. Pracujeme pro blaho všech i jednoho. Je to krásné. Je to blahodárné. Všichni souzníme jedním hlasem. Žijeme účelně, spokojeně, kolektivně a zdravě. Všichni jsme byli povzneseni do společné mysli. Všichni ji milujeme. Naše náruč je otevřená všem. Nikdo před nikým nic neskrývá. Všichni jsou pod kontrolou.

Jen oni nám to kazí. Odpírači. Nechtějí pochopit, jak je krásné být kolektiv. Nechtějí být kolektiv. Chtějí svobodu. Nechtějí se nechat pohltit. Říkají, že žít individuálně je lepší. Nechtějí pochopit, že nás tím ohrožují. Smrtelně ohrožují! Naše výhody! Naše zisky! A oni odpírají! Jak se opovažují? Odkdy záleží na jednotlivci?

Tolik jsme pro ně udělali. Ano, dřív to nebylo tak snadné. Museli se kvůli povznesení registrovat a dlouho čekat. Ale my jsme pro ně otevřeli střediska povznesení, kde se mohou povznést ihned a bez registrace, kde mohou udělat tečku za svou bídnou individuální existencí a za občanstvím druhé kategorie. Odpírají. Naši odborníci jim vysvětlovali, proč je správné přijmout povznesení. Odpírají. Dali jsme jim jednoduchá a srozumitelná hesla. Tvoje mysl chrání nás, naše mysl chrání tebe. Odpírají. Vyprávěli jsme jim dojemné historky o umírajících dětech na planetě Xerxes, které ještě před posledním vydechnutím úpěnlivě prosily o povnesení. Odpírají. Nalhali jsme jim všechno možné i nemožné. Odpírají. Nabídli jsme jim za souhlas populární návleky na končetiny a oblíbený komunikátor s hruštičkou. Odpírají.

Nechtějí být šťastní v naší společné mysli. Ale my to chceme! My je přinutíme! Utáhneme šrouby. Nařídíme. Nedovolíme. Nepustíme. Zakážeme. Zavřeme. Potrestáme. Nakonec pokleknou a přijmou povznesení. Hnusní odpírači. Pakáž nevděčná. Budou prosit, aby ho mohli přijmout. My je velkomyslně přijmeme. My je povzneseme. A pak…

A PAK JIM UKÁŽEME!

Nebojte se, všechno dobře dopadne. Nakonec se nechají povznést i odpírači a vypukne šťastná kolektivní budoucnost. Společná mysl zvítězí, udělá tečku a všichni budou zdraví a šťastní. Nebo nebudou?

To už záleží na vás. Máte k dispozici celou galaxii vylepšenou na verzi 3.1.1 a všechny politické i diplomatické nástroje k jejímu vedení. Využijte je a ukažte, že právě vy máte v galaxii právo vládnout. Vysvětlete svým poddaným, že je jedno, co chtějí. Že prostě na váš rozkaz budou šťastní, i kdybyste je kvůli tomu měli všechny pozabíjet.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Neposílejte chyby na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse