Zpráva z bojiště

V posledních několika dnech mi mnozí z vás poslali mail s dotazem, zda budu překládat novou verzi HOI 4. Tuto informaci sice můžete získat i na stránce Stav překladů, ale možná máte obavy, aby váš oblíbený překladatel nebyl skolen koronavirem. Ničeho se neobávejte. Koronavirus je sice zákeřná bestie, ale jsem na něj dobře připraven.

Včera se mi podařilo vyfouknout přímo před nosem hamižnému sousedovi posledních 167 kg špaget a 47 kg mouky dvounulky. Z tohoto (a již dříve získaného) materiálu jsem vybudoval v předsíni mohutný protikoronární firewal. Protože kvůli němu nyní nemohu otevřít dveře a vyjít na veřejnost, nemohu se koronavirem nakazit. Kromě toho mám po ruce mobilní koronární jednotku, speciálním deštníkem se chráním proti záření sluneční korony a piji výhradně koronní kyselku. Jen doufám, že v mém počítači nedojde ke koronovému výboji.

K vašim dotazům: ANO, bude líp… ééé… soryjako, chtěl jsem říci ano, budu překládat nejnovější DLC k HOI4. A budu také překládat již ohlášené DLC ke Stellaris (mělo by vyjít 17.3.2020). Když vás bude zajímat, jak to jde, podívejte se na již zmíněnou stránku Stav překladů. Tam získáte ty nejčerstvější informace.

Musím se s vámi podělit o tajemství, které před námi zločinná média tají. Švýcarským virologům se v boji s koronavirem podařil ohromující průlom. Vytvořili preparát s účinností 98,476%, jehož složení a výroba je překvapivě jednoduchá a je za striktního dodržení správného postupu výroby zvládnutelná i v amatérských podmínkách. Tento preparát již prochází intenzivními klinickými testy.

Účinná složka je poměrně snadno dostupné pisum sativum, které se v poměru 1:2 rozpouští v rovněž snadno dostupném dihydrogenmonoxidu. Nezbytně nutné je po celou dobu rozpouštění udržet teplotu přesně 80° Reomira. Přesné dávkování při užívání preparátu se mi bohužel nepodařilo zjistit.

Čekání na překlad si tedy můžete krátit výrobou tohoto léčivého preparátu.

WhiteHorse