No tak teda hurá…

Včera (8.3.2022) ve 24:00 skončila třetí fáze ankety o překladu CKIII. Hned na začátku uvedu, že podmínky byly splněny. Plním daný slib a zahajuji překlad. Výsledek ankety však není žádná sláva, popravdě řečeno je spíše tristní. Za leden a únor 2022 si češtinu k CKIII stáhlo přes 1700 hráčů. Jen 83 z těchto hráčů bylo nakonec ochotno nějakou částkou přispět na další překlad. Překládat 622 normostran Royal Court pro 83 hráčů má ale bezpochyby větší smysl, než překládat 800 normostran Holy Fury pro 14 hráčů.

Podívejme se na výsledky podrobně:

1. fáze (příslibu finanční podpory) se zúčastnilo 93 zájemců.
2. fáze (ověření zasláním 10 Kč) se zúčastnilo 87 zájemců.
3. fáze (zaslání přislíbené podpory) se zúčastnilo 83 zájemců.

Zaslaná podpora činí celkem 65 480 Kč.

Nejnižší zaslaná částka na podporu je 100 Kč, nejvyšší 5 000 Kč. Každý poslal, kolik uznal za vhodné. Žádná určitá suma nebyla stanovena. Ti, kteří poslali štědřejší podporu, nebudou litovat. Jejich investice se jim v budoucnu zúročí. Zanedlouho na to téma vydám informační článek.

Jaká je budoucnost dalších překladů CKIII? Nejpve se podívejte na několik screenů. Jejich vytvoření mi zabralo necelých 5 minut, stačilo položit několik jednoduchých dotazů.

Hodný ujo Karol (a další)

A opět hodný ujo Karol (a další)

Všechny tyto soubory jsou bez registrace a podobných omezení volně ke stažení na našich stránkách. Chápete někdo důvod, proč to tihle idioti dávají na uloz.to? Co k tomu vede třeba hen toho oného uja Karola? On tam toho má ostatně víc. Asi je to takový malý Jánošík.

Nebudu bojovat s větrnými mlýny, na to už má dost dlouho monopol jistý don Quijote de la Mancha. Vy, kteří dostanete překlad Royal Court, už nejste bezejmenná masa. Každého z vás znám jménem. Každý z vás dostane unikátní sadu souborů. Jestliže někdo z vás ty soubory někam uploadne, překlad CKIII navždy ukončím. Jméno hříšníka zveřejním i s jeho mailovou adresou, aby mu všichni ostatní mohli za jeho jánošíkovské vidění světa poděkovat. Kromě toho u mě bude ten… „člověk“… mít doživotní ban.

Průběh překladu můžete jako vždy sledovat na stránce Stav překladů.

WhiteHorse

PS: Vite, co je na tom všem nejhorší? Že ten chlap z amerického letectva se ani neukázal. Asi kvůli válce na Ukrajině…