Máme nové stránky…

Tento fakt vám samozřejmě neunikl, ale bývá dobrým zvykem učinit nějaké formální prohlášení, které je oficiálním zahájením provozu.

Proč nové stránky? Staré stránky byly ve svých počátcích koncipovány zcela jinak, než odpovídá našim dnešním potřebám. Nepočítaly s moderními nástroji, se kterými lze přistupovat na net. Použitá šablona starých stránek má různé mouchy. V poslední době jste sami viděli, že leccos nefungovalo. Organizačně už nám také nevyhovovaly.

Stránky vznikly v době, kdy byla vydána hra a pak se k ní tu a tam vydal opravný patch. Nebo také ne. V podstatě platilo, že vydaná hra, hotová hra. Dnes je ovšem situace úplně jiná a z her, o které tu jde, se stal nekonečný příběh. Proto jsme museli celé pojetí stránek přizpůsobit situaci a vzít v úvahu také nástup moderních zobrazovacích prostředků. Nové stránky by neměly při zobrazování na tabletech a mobilech dělat žádné potíže.

Na nových stránkách byste se měli snadněji orientovat. Náhlédněte případně sem: O stránkách

Staré stránky jajjun uvedl do funkčního stavu a zakonzervoval je. Budou sloužit už jen jako archiv. Dostanete se na ně buď z menu Archiv (staré stránky), nebo z bočního menu (to jsou ty tři čárky na pravé straně hlavního menu, vedle lupy).

Budeme se snažit, aby obsahem nových stránek nebyly jen pouhé překlady, ale i nějaké další zajímavosti kolem her. Pokud by někdo z vás chtěl jakýmkoliv způsobem přispět k obsahu stránek, nechť mě kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu.

WhiteHorse