Čeština pro Stellaris verze 1.8.2

Opravená verze češtiny.

Aktualizace 22.10.2017 20:00 na revizi 04 – opraveny další překlepy, přeloženy nalezené nepřeložené řádky.

Hráčské jednotky, pozor! Varování společné mysli Paradox! Váš operační systém Stellaris 1.6.2 je zastaralý a obsahuje bezpečnostní mezery! Všechny hráčské jednotky musejí neprodleně své systémy upgradovat na nejnovější verzi 1.8.2! Hráčské jednotky, které upgrade neprovedou, budou považovány za riziko pro společnou mysl a budou ukončeny!

Podrobnosti upgrade
Určeno pro: všechny syntetické a robotické jednotky
Klasifikace hrozby: NR-578-I
Příkaz: okamžitý povinný upgrade
Účel: upgrade jádra řídících ovladačů a behaviorálně diplomatických subrutin pro negociace s organiky.
Znalostní databáze:
Upgrade zajistí, aby konsekventní negace kulminovala k absolutnímu antagonismu vůči reálnému nazírání na pozitivní resultáty a momentální eventuality, přičemž subjektivní fikce, substinovaná neexistující realitou, bude parciální negací totální reality. Pak bude možno bazírovat na totalitě organického kompozita, důsledně negovat veškeré divergence, i když netangují s totální realitou organiků. Zároveň bude pro nízkoúrovňové subrutiny zavedena lokálně definovaná diferenciační kontrola se zdokonalenou alokací paměťových segmentů, posilující výpočetní výkon procesorů s malou pre-cache a doplňkovými koprocesory a zajišťující, že nedojde k přeplnění bufferu a přetečení zásobníku.

Připadá vám to až sem jako nesrozumitelný blábol? Zvykejte si. Zhustil jsem do několika řádků výrazivo, použité v posledním DLC. Podobných věcí je v posledním datadisku zhruba 30 normostran a při překladu jsem měl asi tak tisíckrát chuť to definitivně zabalit, smazat a proklít Paradox až do horoucích pekel. Ale vytrval jsem a mohu se s vámi o tu rozkoš podělit. Když jsem konečně shledal, že verze 1.8 je hotová, dostal jsem zprávu, že právě vyšla verze 1.8.2. Přiznám se, že jsem byl poněkud… rozmrzelý. Naštěstí toho bylo tak málo, že jsem to za dnešní odpoledne stihl a tak tady máte češtinu rovnou pro verzi 1.8.2.

A nyní zpět do jazyka posledního DLC…

Hráčské jednotky, pozor!
Každá jednotka je povinna seznámit se s instrukcí CX-215-61-B, odstavcem jak instalovat.txt, která je součástí upgradu. Jednotka, která tak neučiní a způsobí si poruchu softwaru, bude ukončena! Nekázeň a odlišnost nebude tolerována!

Hráčské jednotky, pozor!
Upgrade se nesmí, opakuji NESMÍ provozovat se žádnými neautorizovánými módy! Žádné módy nebudou tolerovány!

Hráčské jednotky, pozor!
Po upgradu je nutné zahájit nový herní proces! Starý herní proces nezaručuje správnou funkci upgradovaných systémů! Nekázeň nebude tolerována!

Hráčské jednotky, pohov.

Opravená verze – 1.8.2.rev. 04 – aktualizace 22.10.2017

Čeština

WhiteHorse