Čeština pro Stellaris verze 1.5.1

Nespravuj, co není rozbité, říká jedno anglické přísloví. Paradox Interactive jsou Švédi a proto asi tohle přísloví neznají. K jejich oblíbeným zvykům patří to, co dlouhodobě funguje, důkladně rozvrtat tak, aby to fungovat přestalo. Přesně tak to udělali i s verzí 1.5. Důkladně překopali celý systém lokalizace a všechno je jinak.

Jednotlivé lokalizace se mimo jiné liší počtem souborů – někde jich je 39, jinde 41. Anglická a ruská verze má pro Utopii 3 soubory, všechny ostatní jich mají 5. V umístění mnoha proměnných je neuvěřitelný bordel a dávat to dohromady podle anglické verze by byla práce tak na půl roku. Proto jsem tentokrát připravil češtinu jako dvojitou verzi. Přepíše polštinu a ruštinu. Jedna z nich snad bude fungovat korektně (doufám, že obě). Pečlivě si přečtěte soubor jak instalovat.txt a do puntíku přesně se držte popsaného postupu.

Základní hra by v každém případě měla fungovat bez potíží, problémy bych z výše popsaných důvodů čekal jedině u DLC Utopia.

Tato čeština NENÍ zpětně kompatibilní s předchozími verzemi, je funkční od verze 1.5.0 a je aktualizovaná na verzi 1.5.1. Jsou v ní přeložena všechna DLC, nicméně protože je nevlastním, nemohu jejich funkčnost potvrdit, ani vyvrátit. Texty tam jsou a přeložil jsem je, tak to snad fungovat bude.

Pokud narazíte na nějakou chybu nebo něco nebude fungovat, hlašte to na našem fóru http://forum.jajjun.com/index.php v sekci Stellaris. K tomu tohle fórum máme. Nesnažte se se mnou komunikovat přes nějaké prostředníky na sociálních sítích. Dotazy mimo fórum budu ignorovat.

Stahujte a hrajte. A pořádně ty emzáky vosolte.

Čeština

WhiteHorse