Čeština pro Stellaris Federations 2.6.1 (2.6.2)

Nová čeština pro nový přídavek ke Stellaris (verze 2.6.1) je aktuální i pro verzi 2.6.2. Nová verze vám otevírá nové obzory. Nyní můžete zakládat federace, vstupovat do federací a hlasovat v Galaktickém společenství pro nové zákony, které pak budete hořce proklínat. Můžete na úkor své vlastní síly zásobovat loděmi federální flotilu a vůbec můžete dělat spoustu krásných a užitečných věcí, které vám přivodí ekonomický kolaps, vojenské oslabení, federální buzeraci, totální ztrátu samostatnosti a potlačení zdravého selského rozumu.

Za to všechno však získáte pocit, že jste opravdu multikulturní, politicky korektní a tak nějak všeobecně sluníčkoví. No uznejte, není krásné, bavit se s nějakým slizkým emzákem, co má choboty na hlavě, jako rovný s rovným? Být zaplaveni hřejivým pocitem já pán, ty pán, všichni jsme si rovni?

No, vlastně tak nějak nejsme. Je tu totiž diplomatická váha… Když budete mít kliku, dostatečnou diplomatickou váhu a uplatíte kdejakého hňupa kolem sebe, možná se dostanete i do galaktické rady. Pak třeba budete i o něčem rozhodovat.

Nemyslete si, že ve federaci si jen tak mýrnix týrnix někomu vyhlásíte válku. To vám prezident federace rázně zatrhne a když budete držkovat, vykopne vás z federace. Pak se proti vám celá federace postaví jako jedno z 57 známých pohlaví a ukáže vám, zač je toho federální loket.

Dobrá rada: držte se od těch federalistických pošuků co nejdál a zbrojte, zbrojte a zbrojte. A když vám občas zbudou nějaké volné zdroje, zkuste ještě trochu zbrojit. Pak si s nějakou federací opravdu budete v nejhorším případě rovni.

Češtinu je zkázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Pokud narazíte na nějaké chyby, posílejte je na naše fórum do vlákna čeština. Neposílejte je na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse