Čeština pro Naval Action update 2022 #12

Poslední letošní velká aktualizace, kterou pro vás jako vždy připravil Tomiket. Změny jsou poměrně výrazne, zde je zhuštěné vyjádření autorů:

Pro karibský server:
Již získané medaile za námořní službu budou zachovány a všechny již provedené investice zůstanou na účtu hráče. Všechny zkušenostní body, hodnosti, peníze, majetek a budovy byly resetovány. Postup ve výukovém programu byl pro karibský server resetován. První sezóna bude trvat 3 měsíce do 3. dubna.

Obsah patche:
Lootování je změněno tak, aby bylo zcela eliminováno kradení kořisti. Po potopení lodi budete mít přibližně 10 sekund na otevření nákladového prostoru pro ostatní. Pokud jej neotevřete, přístup do podpalubí budete mít pouze vy nebo vaši nepřátelé. Vaši spojenci nebudou moci rabovat lodě, které jste potopili. Lodě, které jste potopili, budete moci otevřít i pro spojence pomocí funkce Mapa (v bitvě stiskněte klávesu m) a kliknutím pravou myší na loď, kterou chcete sdílet s ostatními.

Startovní lodí je nyní základní briga. To umožní novým hráčům vyzkoušet si hru na stabilní zbraňové platformě poskytující příjemnější zážitek. Byl zvýšen počet lodí potřebných k získání vyšší úrovně. Náklady na crafting lodí byly výrazně sníženy. Byly změněny suroviny pro stavbu lodí. Byly změněny náklady na dřevo. Byly sníženy náklady na všechno dřevo kromě dubu a jedle. Byly sníženy náklady na vzácná dřeva.

Města Karibiku již nebudou umožňovat stavbu budov na výrobu surovin bez odpovídajících investic (kvůli snížení vlivu altů). Pokud má hráč na serveru Válka/Mír budovu na výrobu surovin, bude mít automaticky odemčenou investiční kartu pro tuto budovu. U několika budov byla snížena jejich maximální produkce na 3. úrovni pro konopí a kámen.
Byly upraveny odměny za úkoly Lov a S&D. HP a rychlosti byly změněny u několika lehkých 7 sazeb.

Systém perků byl změněn. Do maximální hodnosti získáte 11 perkových bodů a pokud budete dál pokračovat v získávání skušenosti, získáte dalších 12 perkových bodů. Celkový počet možných bodů perků je nyní 23 bodů perků. Cena perku Sextant snížena na 1 bod.

Připravované funkce pro první sezónu:

Anketa mezi hráči ve hře (konečně).
Karibský pohár – závod hráčů v plachtění
Národní aukce lodí – budete moci nakupovat lodě z libovolného přístavu (cena bude záviset na vzdálenosti pro doručení).
Brzy se objeví i další výhody a odměny.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Pokud narazíte na nějaké chyby, nebudete je tentokrát hlásit na našem fóru, ale zde.
Tomiket tam založil vlákno pro češtinu.