Čeština pro Imperator: Rome 1.4.0

Přes 320 normostran nových textů a množství vnitřních změn. Z ošklivého káčete se pomalu klube labuť, ale jde to velmi ztuha. Jisté je, že to už není taková katastrofa, jako v době vydání a už se to dá hrát. Paradox provedl spoustu různých změn a všechny jsou ve prospěch věci. To samozřejmě není nic obtížného, protože když máte úplně špatný produkt, nemůžete ho už více zkazit, můžete ho jen zlepšovat. Doufám, že Paradox bude v tomto trendu pokračovat a nakonec se mu z Imperátora podaří udělat alespoň slušný průměr.

V tomto článku uvádím více podrobností a pár drobných rad. Jsou tam také grafy hraní a je zajímavé, že Imperátora hraje kolem 2000 lidí, přičemž češtinu na verzi 1.3 si stáhlo přes 400 lidí. Je možné, že Imperátor má u nás relativně silnou hráčskou základnu. Pořád sice vypadá jako propadák, ale je to především tím, co si Paradox zavařil při vydání této hry. Špatná pověst se velmi těžko napravuje.

Češtinu je zkázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Pokud narazíte na nějaké chyby, posílejte je na naše fórum do vlákna čeština. Neposílejte je na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse