Čeština pro Hearts of Iron verze 1.10.3

Chcete mít prezidenta, který nekolaboruje s nepřátelskými velmocemi? Chcete mít premiéra, který nerozkrádá státní rozpočet a neblekotá nesmysly jako nějaký chovanec ústavu mentálně postižených? Chcete mít ministra zdravotnictví, který nebojuje s nemocemi zavíráním rozhleden a železničních přejezdů? Pak vám nezbývá, než abyste vzali věci do svých rukou a chopili se vlády sami. Nová verze HOI4 vám k tomu dává všechny prostředky.

Můžete vládnout především v Buharsku a v Turecku a vybudovat z nich světové říše. Kdo by však chtěl hrát za Turky? Turecko bych vám nedoporučoval již s ohledem na proslavené turecké hospodářství a evidentní pošahanost jejich posledního sultána. Ale Bulharsko, to je jiná. Chopte se moci a rozpoutejte tam komunistický ráj (nebo fašistický, ono to vyjde nastejno, rozdíl je jen v barvě). Nebo zkuste demokracii, ale pozor, u toho budete muset myslet a starat se o blaho občanů, ne o něm jen žvanit.

Tato verze mě silně znechutila, protože jsem překládal strašlivé bolševické slinty, plné osvobozování dělníků, kapitalistických zlořádů, buržoazních přežitků a imperialistického útlaku. Podobné blbiny si můžete přečíst i dnes na Twitru jistého nejmenovaného pasáčka ovcí, bývalého redaktora jedné opravdu silně pokleslé tiskoviny. 358 normostran rudočerné propagandy jednoho opravdu znechutí. Mám to však z krku a vy si to náležitě užívejte.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Neposílejte chyby na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse