Čeština pro Crusader Kings III 1.3.0

„Zvažte, jestli by to měly vidět vaše děti!“, pronášela v nejmenované televizi tragickým hlasem jedna krasavice inteligentní, když se na obrazovce mělo objevit například odřené koleno. Fontány krve, rozdrcené kosti, vyhřezlá střeva, useknuté končetiny a hlavy, vypíchnuté oči, rozdrcené čelisti, rozervaná hrdla, přeražené páteře, kopance do rozkroku, hlavy a jiných částí těla – to je nové DLC Nothern Lords. Ale nebojte se, pokud máte děti, mohou to klidně vidět, protože kromě těchto naprosto neškodných a dnes a denně vídaných maličkostí tam není nic, co by mohlo poškodit jejich křehkou dětskou psýchu. Například něco tak strašlivého… skoro si to ani netroufám napsat… jako odhalená bradavka…

Jeden kolega vyslovil podezření, že textaři v Paradoxu jsou placeni od slova a asi to nebude jen konspirační teorie. V novém DLC Nothern Lords se hodně bojuje v soubojích, které jsou obdobou našeho „Božího soudu“. Celá věc se dá shrnout do čtyř řádků:

Bojoval jsem, prohrál jsem, zemřel jsem.
Bojoval jsem, prohrál jsem, přežil jsem.
Bojoval jsem, vyhrál jsem, soupeř zemřel.
Bojoval jsem, vyhrál jsem, soupeř přežil.

Paradox tyhle čtyři řádky vycpávkami z drcených kostí, vyhřezlých střev, gejzírů krve a dalších roztomilostí natáhl na 115 normostran.

V tomto DLC máte možnost zahrát si za země v severní Evropě. Aby se to pěkně odlišilo od původní hry, můžete se v roli severských pánů chovat jako naprostí magoři. Ne že by to v předchozí verzi bylo úplně nemožné, ale tady je to dovedeno na vyšší úroveň. Vyvraždit v záchvatu běsnění celý vlastní dvůr, to už má grády. Tak si to užijte a než zahájíte hru, nezapomeňte si dát pod monitor kbelík. Na tu krev a vyhřezlá střeva.

Češtinu je zakázáno umístit na jiné servery, zejména na Steam!

Čeština

Neposílejte chyby na facebook, tam není nikdo, kdo by je opravil.

WhiteHorse