A jsou tu zase vánoce…

Rok se s rokem sešel a je to tu zase. Nákupní šílenství, zuřivá předvánoční aktivita uječené zelené příšery, festival obžerství a dluhových pastí, kdy nakupujeme teď a platíme až v březnu, podrážděné žlučníky, otravy alkoholem a další obyčejné lidské radosti, které obvykle spojujeme s Vánocemi. Jen těch v krku zapíchnutých kapřích kostí ubývá. Lidi už holt nectí tradice.

Paradox nezvolil pro vydání zimních patchů dobré termíny a proto ode mě pod stromečkem letos nic nenajdete. 270 normostran nestihnu v předvánočním čase za 20 dnů ani já. Ale nic se nebojte, podle slibů Paradoxu bude příští rok tak plodný, že mi z toho bude slabo v kolenou a vy budete dárečky zavaleni až po krk. Všechny překládané hry dostanou další velké patche a DLC a vyjde i zbrusu nová hra – Crusader Kings 3. Doufejme, že se Paradox poučil z katastrofy jménem Imperator: Rome a nové křižáky nezmrší podobným způsobem.

Přejí všem příjemné a pohodové vánoční svátky, hodně dárků a málo dluhů a podrážděných žlučníků. Až se budete povalovat u libovolného multimediálního zařízení a líně přežvykovat vanilkové rohlíčky, vzpomeňte si na svého překladatele, který místo líného povalování v potu tváře klofe češtinu k onomu katastrofálnímu Imperátorovi a proklíná Paradox zcela nevánočními výrazy.

WhiteHorse