Ukradený překlad

Tohle nebude o hře, ale o zlodějně a jak se proti ní bránit. Jak jistě dobře víte, nedávno dva uživatelé na Steamu ukradli z našich stránek moje překlady a drze je prezentovali jako svoje vlastní. Dá se očekávat, že to brzy zase nějaký angerfist zkusí. Proto jsem vytvořil stránku Strážní věž, na které je návod, jak metodou CTRL+C – CTRL+V rychle zasypat profil případného hříšníka hlášeními o krádeži.

Musím přiznat, že duševní pochody těchto internetových Jánošíků nechápu. Nikoho, kdo je zná, přece nemůže ani na chvíli napadnout, že by to byla jejich práce. Drzosti ovšem mají více než dost. Uživatel s nickem ANGERFIST, který také překlad ukradl, totéž udělal už jednou pod přezdívkou VERYHARD. O jeho úrovni si můžete udělat představu ze screenu, který jsem udělal, než všechno smazal a svůj účet označil jako soukromý.

Jedno je jisté. Velcí kluci tohle prostě nedělají. My na těchto stránkách ovšem velcí kluci jsme a proto vás všechny chci o něco požádat. Nezasypávejte případného hříšníka vulgaritami. Vlepte mu tam chladné technické prohlášení, které myslím zapůsobí mnohem více. Vytvořil jsem speciální stránku Strážní věž a je na ní přesně popsán postup při zjištění další krádeže a co máte kam zkopírovat. Záměrně jsem zvolil blbý název, protože se dobře pamatuje

Z této stránky prosím zkopírujte zprávu, kterou hříšníkovi vlepíte do komentářů a rovněž zkopírujte hlášení, které přes tento profil pošlete Steamu. Je to rychlé a jednoduché a může to fungovat jako kobercový nálet.

Zdá se, že tihle hošíci nemají rádi, když jejich „hrdinský čin“ někdo zveřejní. Změna účtu Angerfista na soukromý tomu nasvědčuje. Proto mě prosím v podobném případě rychle informujte a já to hned zveřejním.

WhiteHorse

Abych učinil zadost genderové korektnosti, prohlašuji, že my na těchto stránkách jsme nejen velcí kluci, ale i velké holky.