Stellaris MegaCorp – Karavanýři

Update 2.2 se zřejmě definitivně jmenuje MegaCorp a proto ho tak ode dneška budeme nazývat. Dnes si něco řekneme o Karavanýrech, další úžasné fičůře v MegaCorp.

Karavanýři jsou kosmičtí obchodníci, kteří vypravují své flotily přes celou galaxii s velkolepou nabídkou. Nejskvělejší obchody! Ze své základny v Chorově prostoru (Chor’s Compass) se vydávají tři různé flotily.

Tyto tři obchodní flotily se nazývají Raketový průmysl, Numistický řád a Vengralianské trium.

Cestují po celé galaxii a když se objeví ve vašem prostoru, nabídnou vám lukrativní obchody. Každá flotila má svou vlastní sadu speciálního zboží a každá bude za svou nabídku požadovat jinou platbu.

Základna Karavanýrů
Ti, kteří touží po důkladné porci kvalitní zábavy, si nenechají ujít možnost navštívit základnu Karavanýrů! Karavanýři mají vskutku obsáhlou nabídku, ale musíte své energokredity vyměnit za karadolary. (Vaše směšná eura, dolary a libry zde ani nezkoušejte vytahovat a za rubly se rovnou střílí.) Karadolary vám umožní podílet se na výtečných náhodných koupích zapečetěných beden s kořistí (aha, takže tolik oblíbené lootboxy, možná brzy i za skutečné dolary, děkujeme milá Ebbopozn. WhiteHorse). Kdo ví, třeba budete mít štěstí a najdete nejskvělejší a nejdrahocennější věc v galaxii – Galatron. Návštěvy karavanní stanice rozhodně nebudete litovat! Tolik věcí, na které se můžete těšit!

A to je dnes… tak nějak… všechno. Příště se snad konečně podíváme na ten trh s otroky, který nám Paradox minulý týden slíbil na tento týden. Ale vzhledem k oznámení našich vytoužených a oblíbených lootboxů jim to zdržení jistě odpustíme, že?

WhiteHorse