Reportové léto na Jajjunu: Hrajte s námi!

Nedávno jsme aktualizovali naše fórum, abychom drželi trochu krok s dobou. Nyní nastal čas se ho pokusit oživit i po stránce uživatelského obsahu. Připravili jsme pro vás skromnou soutěž.

Společně s Jajjunem pořádáme soutěž o originální kopii Hearts of Iron IV: Cadet edition (nutná aktivace na Steamu). Hru do soutěže věnoval Vladimír Novotný, za což mu ještě jednou děkujeme. Pokud HoI:IV už máte, tak si budete moci alternativně zvolit jinou výhru z několika nabízených. Namátkou např: Warhammer 40,000: Dawn of War – Game of the Year EditionBattle for EnlorFortsManual Samuel atd. Kompletní seznam bude vypsán v soutěžním vláknu na našem fóru před koncem soutěže. Teoreticky v případě vyššího počtu účastníků se může zvýšit i počet odměn. Uvidíme dle účasti.

Pravidla účasti:

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Napište nám fajn čtivý report z některé her od Paradoxu. Nezáleží zda bude z EUII nebo IV, z HOI nebo HOI III, Stellaris a nebo CK a zda bude obsaženo nějaké DLC nebo ne. Napište nám report, nebo dva, ze své hry, který bude nějakým způsobem zajímavý a čtivý. Report(y) musí mít dohromady minimálně 1xA4 normostranu (1 800 znaků) a alespoň 5x screenshotů přímo ze hry. Měl by popisovat delší časové období, ne třeba jen jeden herní měsíc.

Reporty vkládejte do našeho fóra do patřičných herních sekcí. V názvu použijte příponu [Reportové léto] viz ilustrační obrázek níže.

Přihlásit do soutěže se můžete v hlavním soutěžním vláknu. Platí jen nové reporty odeslané od července 2018. Soutěžit můžete až do 17.srpna 2018. Posléze porota v čele s Jajjunem vybere vítěze.

Co je ten report?

Report je zhruba „popis právě hráčem odehrané hry“. (z anglického AAR – „After action report“) V zásadě jde o to, že hráči popisují postup svého hraní. Výsledná podoba záleží výhradně na tvůrci, takže se lze setkat s velmi různorodými podobami. Jde tak trochu o předchůdce dnešního video streamování.

Pro ilustraci jak takový report může vypadat:

Ynglingesagaen – ságy o severských vládcoch

Vikingové z rodu Manaw

Zahrajte si Paradox hru, podělte se s námi o vaše úspěchy či neúspěchy a buďte třeba odměněni. Zkuste si zahrát o Hearts of Iron IV. Hodně zábavy přeje tým Jajjun.