Stránky mají tři menu:

Horní menu, které je „organizační“ – v něm jsou položky, které nějakým způsobem odkazují na organizační věci okolo stránek.

Hlavní menu – ze kterého se dostanete na úvodní stránku a stránku s příspěvky, na pravidelně udržované hry, na jiné hry, které občas přeložím jen tak pro chuť a do archivu (na staré stránky).

V hlavním menu jsou jmenovitě uvedeny hry, které se momentálně udržují v aktuálním stavu překladu. Na jejich stránkách najdete všechny verze překladů, vydaných k uvedené hře. Pokud k uvedené hře existují nějaké mody, budou uvedeny v jejím podmenu. Jejich seznam není pevně daný a může se časem změnit. Muže se mezi nimi objevit nová hra. Jestliže nějaká z těchto her bude z aktuálního překládání vyřazena, bude přesunuta do položky archiv a z hlavního menu zmizí.

Postranní menu – to jsou ty tři čárky po pravé straně hlavního menu, vedle lupy. Slouží jako rychlá navigace k přechodu na náš Facebook, na naše staré stránky, na udržované hry a do jednotlivých rubrik.

Úvodní stránka (Domů) – je vlastně takovým rozcestníkem, na kterém okamžitě vidíte, jestli přibylo něco nového do jednotlivých kategorií.

Novinky – na této stránce – stejně jako na stránce Domů – najdete nejnovější příspěvky. Jsou však řazené nikoliv podle kategorií, ale podle času a data vydání.