Modifikace do HOI4 – CZKE 1.0.0

Tato modifikace vychází na den přesně o 100. výročí založení republiky Československé. V této radostné náladě pochopitelně zapomínáme, z čeho republika vznikla. A právě o Rakousko-Uhersku je hlavní update nové verze. Když jsem ukončoval verzi 0.9.9, tak jsem přemýšlel o něčem velkém. O něčem, co bude hodno nést číslo 1.0.0 . Rozhodl jsem se tudíž pro založení úplně nové větve stromu národního zaměření Československa. Nová verze obsahuje tedy novou větev národního stromu, cca 95 nových eventů, nové politické vůdce a české i německé názvy každé provincie v Rakousko-Uhersku. Samozřejmě; nová verze není naprosto jen o Rakousko-Uhersku. Do průmyslové větve přibyly 2 nové focusy: Zlepšení železnic a Rozšíření exportní nabídky, s nimiž souvisí i nové národní ideje.

Další novinkou je vydání přidruženého módu Czechoslovakia Expanded Music 1.0.0, který je též ke stažení níže. Obsahuje 45 písní a skladeb. Proto v hlavním módu již nenaleznete hudbu.

Doufám, že se Vám bude modifikace líbit.

S pozdravem Freskot.

Protože je modifikace poměrně velká (113 MB), bylo nutné ji kvůli omezením serveru rozdělit do 4 souborů. Všechny si postupně stáhněte a pak rozbalte 1. soubor (HOI4_MOD_CZKE_1_0_0.zip). On už ty další vezme s sebou. Znáte to z Uloz.to…:-)

Rozbalený mod bude obsahovat dva adresáře, CZKE_1_0_0 a CZKE_MUSIC_1_0_0. Každý z těchto adresářů je v podstatě samostatný mod a obsahuje návod k instalaci.

Soubor 1

Soubor 2

Soubor 3

Soubor 4