… a mám to zadarmo!

Momentálně panuje „herní bezvětří“ a Paradox, který obvykle chrlí jeden patch za druhým, nejspíš usnul na vavřínech. Proto jsem se porozhlédl po internetu, jestli se tam nepovaluje něco zajímavého a ejhle! Povaluje! A hned dva kousky!

Vydavatelství Matrix games uvolnilo ke stažení zdarma hru

Order of Battle: World War II

Stahujte zde
Je to pohodová tahová hexová strategie se slušnou grafikou a přestože na první pohled vypadá jednoduše, je dostatečně propracovaná, aby zaujala i zkušené stratégy. A protože se mi zalíbila, rozhodl jsem se, že ji přeložím, aby se dala hrát česky. Překlad pochopitelně později najdete na našich stránkách. Takže neváhejte a stahujte, dokud to jde. Musíte se jen zaregistrovat.

Matrix games vydávají opravdu zajímavé strategické hry. Jen strategické hry.

Panther games uvolnili ke stažení zdarma hru:

Core engine Command Ops 2 Core Engine

Stahujte zde
To je v podstatě celá strategická hra, ovšem s pouhými třemi scénáři. Je to vlastně ekvivalent dřívějších demoverzí. Pokud by se vám hra zalíbila, můžete si scénáře dokoupit. Není to hra pro úplně každého a milovníci spektakulárních efektů si nepřijdou na své, ale kovaní stratégové a zelené mozky rozhodně ano. Hra bohužel z technických důvodů nejde počeštit, ale za vyzkoušení rozhodně stojí. Hru získáte po registraci.

A víte co u těchto dvou vydavatelů krásné?

Internet potřebujete jen k nákupu a stažení hry. Rozhodně ne k instalaci, nebo dokonce ke hře.
Nepotřebujete žádného stupidního klienta.
Hra neobsahuje žádnou stupidní DRM.
Zakoupenou hru MŮŽETE opatřit patchem, který si MŮŽETE stáhnout na stránkách hry, ale NEMUSÍTE. Je to jen na vaší vůli. Vydavatel říká, že opatchování hry doporučuje. Ale nikdo vám jej nevnutí bez vašeho souhlasu.

Tak přesně takhle má vypadat obchod, který PRODÁVÁ hry.

WhiteHorse